Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily, měď, sada 450 ks – ASTA

Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily, měď, sada 450 ks - ASTA od spolehlivého výrobce ASTA jednoduše... více informací »
Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily
Značka: ASTA
345 Kč
Přejít do obchodu »
Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily, měď, sada 450 ks - ASTA od spolehlivého výrobce ASTA jednoduše...

Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily, měď, sada 450 ks – ASTA od spolehlivého výrobce ASTA jednoduše seženete tady nyní se slevou. Elektrické konektory pro krimpování, neizolované měděné, sada 450 kusů v plastové krabičce – ASTA A-TC522Vhodné pro opravu elektrických soustav v osobních, užitkových a nákladních autech, zemědělských a stavebních strojích apod. Zásuvky nahrazují vypálené, zlomené, zoxidované a jinak poškozené konektory.Kvalitní produkt: vyrobeno z mědi (Cu). Sestava obsahuje:- 50x konektor samec 2.8 mm- 50x konektor samice 2.8 mm- 50x konektor samec 4.8 mm- 50x konektor samice 4.8 mm- 50x konektor samec 6.3 mm- 50x konektor samice 6.3 mm- 50x konektor očkový 3.2 mm- 50x konektor očkový 5.2 mm- 50x konektor očkový 8.2 mm
Hodně oblíbený produkt Krimpovací konektory zástrčkové a je k dostání již dnes tu na našem webu v rubrice konektory a dutinky. Nyní získáte parádní produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené zboží od značky ASTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a kvalitní produkt Krimpovací konektory zástrčkové a očkové pro automobily, měď, sada 450 ks - ASTA od dodavatele se skvělou pověstí ASTA získáte zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 345 Kč.