Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN

Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN od značky se skvělou pověstí DINOSAURIER můžete dostat v aktuální nabídce se... více informací »
Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN
Značka: DINOSAURIER
10 078 Kč11 197 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN od značky se skvělou pověstí DINOSAURIER můžete dostat v aktuální nabídce se...

Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN od značky se skvělou pověstí DINOSAURIER můžete dostat v aktuální nabídce se slevou. Univerzální křivkové pákové nůžky se používají zejména v klempírnách pro stříhání ocelových, hliníkových, měděných plechů, nerezplechů, plastů, gumy apod. do tloušťky cca 1,5 mm. Prohnutý, broušený nůž z vysoce kvalitní oceli umožňuje jednoduché stříhání jak v přímém směru (i dlouhé přímé střihy), tak také stříhání vnějších a vnitřních rádiusů, křivek, oblouků, vnitřních rohů, kontur, úhlů atd. bez deformování stříhaného materiálu. Stříhat je možné i mnohametrové pásy. Stříhací element je samoostřicí, takže není třeba žádné dodatečné ostření.Nůžky v profesionálním provedení mají velmi odolnou konstrukci, takže jsou vhodné i pro náročné nasazení v řemeslnických provozovnách (zejména klempířství, zámečnictví, údržba, autokarosárny apod.), na stavbách atd. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů.Parametry:max. tloušťka stříhaného plechu cca 1,5 mm (ocel), 3,0 mm (hliník), 2,5 mm (měď, zinek), 2,0 mm (mosaz), 1,2 mm (chromová ocel), pracovní šířka 250 mm, délka střihu cca 190 mm, hmotnost 4,1 kg Tento diskontní výrobek Křivkové pákové nůžky na je k dostání právě teď na našem webu v rubrice karosářské nářadí! Nyní koupíte další produkty z této sekce za výprodejovou cenu! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky DINOSAURIER. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kus Křivkové pákové nůžky na plech TSU 200 UN od společnosti s úžasnou pověstí DINOSAURIER můžete sehnat právě nyní v bezva akci. Právě lze objednat jen za 10 078 Kč.