Křovinořez GC-BC 30/1 I AS, benzínový 1 kW, záběr 42 cm, rychlý start – Einhell Classic

Křovinořez GC-BC 30/1 I AS, benzínový 1 kW, záběr 42 cm, rychlý start - Einhell Classic od dodavatele kvalitních produktů Einhell... více informací »
Křovinořez GC-BC 30/1 I AS
Značka: Einhell
4 040 Kč5 246 Kč Sleva -22%
Přejít do obchodu »
Křovinořez GC-BC 30/1 I AS, benzínový 1 kW, záběr 42 cm, rychlý start - Einhell Classic od dodavatele kvalitních produktů Einhell...

Křovinořez GC-BC 30/1 I AS, benzínový 1 kW, záběr 42 cm, rychlý start – Einhell Classic od dodavatele kvalitních produktů Einhell naleznete právě teď v nabídce ve výhodné akci! Benzínový křovinořez „motorová kosa“, výkon 1 kW, záběr 42 cm, s nastavitelnou rukojetí, rychlým startem a digitálním zapalováním – Einhell Classic GC-BC 30/1 I ASVýkonný nástroj, pomocí kterého můžete bez námahy získat kontrolu i nad velmi hustým porostem v těžko přístupných oblastech zahrady. Potřebnou energii dodává vysoce kvalitní dvoutaktní motor s nízkými vibracemi, který má klikovou hřídel s oboustrannými ložisky. Digitální zapalování zajišťuje rychlý, dynamický příjem paliva a stabilní provoz motoru.Všechny ovládací prvky křovinořezu jsou snadno dosažitelné na univerzálně nastavitelné hliníkové obouruční rukojeti v designu rukojeti kola, což umožňuje velmi uživatelsky přívětivou a přesnou manipulaci s křovinořezem. Pro efektivní sekání lze křovinořez vybavit buď nožem, nebo strunovou cívkou. S tímto nástrojem je dodáván jeden 3zubý nůž a jedna dvojitá cívka s automatickým posuvem struny.Vybaveno dlouhou rukojetí z hliníku, která vydrží vysoké namáhání. Systém Quick-Start umožňuje snadné nastartování s pomocí benzínové pumpičky a automatickým sytičem. Zásadní bezpečnost práce zajišťuje odstředivá spojka, která odpojí řezné nástroje (nůž nebo strunová cívka) v režimu volnoběhu. Pro pohodlné ovládání je zde vysoce komfortní postroj.Díky dělené hřídeli lze křovinořez rozebrat na dvě části pouhými několika pohyby pro snadnou přepravu a skladování na minimálním prostoru. Vlastnosti:- vysoce kvalitní dvoutaktní motor s nízkými vibracemi- digitální zapalování pro stabilní chod motoru- nastavitelná rukojeť pro snadnou / přesnou práci- rukojeť se všemi ovládacími prvky- dlouhá rukojeť z hliníkové trubky pro práci- dělená hřídel pro snadnou přepravu a skladování šetřící místo- dvojitá cívka s automatickým systémem- 3zubý nůž- systém Quick-Start pro snadné nastartování- komfortní postroj- odstředivá spojka pro řezný nástroj- kliková hřídel namontovaná na dvou koncích Technické parametry:- motor: 2dobý, chlazení vzduchem- zdvihový objem: 29.7 cm3- výkon: 1 kW- objem benzínové nádrže: 0.45 l- otáčky strunové hlavy: 6600 ot./min- záběr: 42 cm- průměr struny: 2 mm- délka struny: 4 m- otáčky nože: 7200 ot./min- záběr čepele: 23 cm Logistické parametry:- délka: 1180 mm- šířka: 279 mm- výška: 277 mm- hrubá hmotnost jednoho balení: 8.9 kg- hmotnost výrobku: 6.7 kgAkční a ve slevě produkt najdete jednoduše tady na stránkách v populární rubrice křovinořezy! Nyní koupíte nové kusy ve zmiňované kategorii za outletovou cenu.

Ve slevě tento kus Křovinořez GC-BC 30/1 I AS, benzínový 1 kW, záběr 42 cm, rychlý start - Einhell Classic od přední společnosti Einhell snadno můžete pořídit na našich stránkách teď za super cenu! Cena od 4 040 Kč.