Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, sada 11 ks – ASTA

Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, sada 11 ks - ASTA s osvědčenou značkou ASTA pohodlně seženete... více informací »
Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků
Značka: ASTA
1 226 Kč1 290 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, sada 11 ks - ASTA s osvědčenou značkou ASTA pohodlně seženete...

Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, sada 11 ks – ASTA s osvědčenou značkou ASTA pohodlně seženete momentálně v naši nabídce za extra cenu. Sada 11 kusů přípravků na instalaci (montáž) a demontáž těsnění ventilových dříků ASTA A-246Pro použití u ventilů namontovaných v motoru i demontovaných ven.Obsah:1x kleště na demontáž těsnění ventilových dříků1x rukojeť délky 150 mm2x adaptér pro hluboko osazená těsnění, vnější průměr 10.8 – 14.8 mm7x adaptér pro těsnění 5, 5.5, 6, 6.6, 7, 8, 3/8”Určeno například pro vozidla BMW, Audi, Volkswagen, Škoda, Renault, Ford, Toyota a mnohá další.Dodáváno v plastikovém kufříku.Velmi žádaný produkt najdete pohodlně tady u nás ve známé kategorii montáž a demontáž ventilů! Prozkoumejte kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za příznivou cenu!

Tento neodolatelný produkt Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, sada 11 ks - ASTA od přední značky ASTA lze získat aktuálně na webu opravdu levně. Akční cena již od 1 226 Kč.