Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od skvělé značky GEBOL máte možnost najít momentálně v naši... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
587 Kč
Přejít do obchodu »
Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od skvělé značky GEBOL máte možnost najít momentálně v naši...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od skvělé značky GEBOL máte možnost najít momentálně v naši nabídce za super cenu. Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, velikost XL, balení 80 kusů – GEBOL Black Nitril 709632Kvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce. Hodně oblíbený výrobek Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení je k sehnání právě na našem webu v kategorii hygiena. Připravili jsme ještě ostatní produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce GEBOL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka GEBOL má na skladě vysoce kvalitní sortiment.

Vysoce kvalitní výrobek Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od této skvělé značky GEBOL máte možnost sehnat ještě dnes za outletovou cenu! V akci od 587 Kč.