Kufr s nářadím plechový – gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů

Kufr s nářadím plechový - gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů od značky se skvělou pověstí MAGG je dostupný... více informací »
Kufr s nářadím plechový - gola sada
Značka: MAGG
2 638 Kč2 776 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Kufr s nářadím plechový - gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů od značky se skvělou pověstí MAGG je dostupný...

Kufr s nářadím plechový – gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů od značky se skvělou pověstí MAGG je dostupný právě výhodně. 59dílná sada nářadí v plechovém kufru 46 x 20 x 14,5 cm, sklopné rukojeti – MAGG 1246741Kovová rozkládací skříňka „basa“ se dvěma patry, obsahující základní sestavu nářadí (gola sada, kleště, očkoploché klíče, šroubováky, bity, odlamovací nůž) pro autoservis, dílnu i domácnost. Vše je uloženo v pěnových modulech – každý kus má svoje místo.Velmi praktická konstrukce: každá ze stran je otevíratelná zvlášť, rukojeti jsou sklopné do stran pro zmenšení rozměrů při transportu nebo skladování.Kufr je možné uzamknout pomocí menšího visacího zámku (není dodáván v sadě, nutno koupit zvlášť).Černě lakovaný povrch. Rozměry kufru:- délka: 460 mm- šířka: 200 mm- výška (se sklopenými madly): 145 mm
Diskontní produkt Kufr s nářadím plechový – gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů můžete sehnat teď na webu zařazený v rubrice tipy na dárky! Připravili jsme pro vás nové výrobky z naší rubriky ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka MAGG pro vás připravuje kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další zboží od výrobce MAGG. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Kufr s nářadím plechový - gola sada, kleště, klíče a šroubováky, 59 dílů od populárního výrobce MAGG dostanete momentálně na našich stránkách za akční cenu! Právě nyní za 2 638 Kč.