Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm

Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm od značky s dlouholetou tradicí MAGG lze získat v naší online nabídce ve výhodné... více informací »
Lapač prachu při vrtání
Značka: MAGG
43 Kč
Přejít do obchodu »
Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm od značky s dlouholetou tradicí MAGG lze získat v naší online nabídce ve výhodné...

Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm od značky s dlouholetou tradicí MAGG lze získat v naší online nabídce ve výhodné akci. Přípravek – lapač pro zachytávání prachu při vrtání, pro vrtáky průměru 4-10 mm, plastový – MAGG 070001Speciální pomůcka pro zachycení jemných nečistot vzniklých při vyvrtávání do zdi. Lapač se přiloží na vrtané místo a vrták se protáhne jeho otvorem. Odvrtaný materiál je následně veden do průhledného zásobníku a neznečišťuje okolí, díky čemuž není nutný následný zdlouhavý a složitý úklid.Ideální především pro vnitřní prostory. Kvalitní a velmi žádaný produkt Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm máte možnost najít mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice elektrické nářadí! Nyní pořídíte ostatní produkty z této oblíbené sekce za super cenu.

Oblíbený kus Lapač prachu při vrtání, pro vrtáky 4-10 mm od kvalitního výrobce MAGG snadno můžete najít právě nyní ve výprodejové akci! Nabídky již od 43 Kč.