Leštička Kunzer 1200W

Leštička Kunzer 1200W od značky Kunzer jde pořídit zrovna dneska se slevou! KUNZER leštičkaUniverzální leštička pro... více informací »
Leštička Kunzer 1200W
Značka: Kunzer
3 770 Kč3 968 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Leštička Kunzer 1200W od značky Kunzer jde pořídit zrovna dneska se slevou! KUNZER leštičkaUniverzální leštička pro profesionální a poloprofesionální uživatele.1200 wattideální pro leštění lakovaných povrchů na vozidlech a člunech.Předvolba otáček a pozvolný rozběh.Regulace otáček od 600-3000 ot./minPrůměr disku: 180 mm.Smyčka rukojeť nebo boční rukojeť.Vhodný pro praváky i leváky.Dodává se v kufru včetně dvou disků. Náhradní disk lze doobjednat zvlášť (180 mm se suchým zipem) … 431,- Kč vč. DPH
Velmi žádaný produkt lze zakoupit bezprostředně tu na webu v populární kategorii autolakovna – lakování. Prozkoumejte unikátní výrobky z této známé rubriky za parádní cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Kunzer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Kunzer svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky.