Leštidlo na karosérie – maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze, 500 ml

Leštidlo na karosérie - maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze, 500 ml od top značky MDtools pohodlně seženete tady a teď za... více informací »
Leštidlo na karosérie - maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze
Značka: MDtools
551 Kč
Přejít do obchodu »
Leštidlo na karosérie - maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze, 500 ml od top značky MDtools pohodlně seženete tady a teď za...

Leštidlo na karosérie – maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze, 500 ml od top značky MDtools pohodlně seženete tady a teď za extra cenu! Přípravek na leštění karosérií automobilů, odstraňující drobné škrábance, 0,5 litru – AUTO FINESSE Ultra GlazeGlazurová maskovací leštěnka pro obnovení sytosti barev a odstranění drobných vad laku (rýhy, škrábance, stopy po kartáčích myčky apod.). Vhodná pro ruční i strojní použití v profesionální sféře (detailing) i pro domácího uživatele, který se o svoje auto stará sám.Neabrazivní akrylový polymer obohacený o glazuru, podstatně zvyšuje hloubku laku a vytváří hluboký, mokrý, lesklý povrch. Jeho barevné stimulátory a snadné leštění jsou užitečné zejména pro měkké, temperamentní typy barev nebo jako vrchní povrchová úprava – červená je „ohnivější“, stříbrná hlubší apod.

Akční produkt Leštidlo na karosérie - maskující glazura AUTO FINESSE Ultra Glaze, 500 ml od skvělého výrobce MDtools jde sehnat zrovna dnes za rozumné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 551 Kč.