Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů – Liqui Moly

Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů - Liqui Moly s osvědčenou značkou Liqui Moly snadno můžete sehnat na našich... více informací »
Pasta na mytí rukou tekutá
Značka: Liqui Moly
1 931 Kč2 032 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů - Liqui Moly s osvědčenou značkou Liqui Moly snadno můžete sehnat na našich...

Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů – Liqui Moly s osvědčenou značkou Liqui Moly snadno můžete sehnat na našich stránkách skutečně levně! Prostředek – tekutá pasta na mytí rukou, kanystr 10 litrů – Liqui Moly 3354Určeno pro důkladné a jemné čištění rukou. Odstraňuje i odolné nečistoty, jako jsou barva, olej a mastný prach z brzdových destiček. Díky tomu je ideální pro autoservis, dílnu, průmysl apod. Velké balení je vhodné pro velké nebo zvlášť vytížené provozy s velkou spotřebou materiálu.Hospodárné: pro očistu není třeba velkého množství pasty.Dermatologicky testováno: šetrné k pokožce. Tento velmi žádaný produkt Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů – Liqui Moly můžete dostat také na webu v oblíbené kategorii hygiena! Nyní najdete akční produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Liqui Moly dlouhodobě prodává kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný produkt Pasta na mytí rukou tekutá, kanystr 10 litrů - Liqui Moly od skvělého a známého výrobce Liqui Moly lze sehnat právě téměř zdarma. Na našich stránkách za 1 931 Kč.