Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml – Petec

Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml - Petec od známé kvalitní značky Petec můžete koupit v naší online nabídce ve výprodejové... více informací »
Mazací sprej bezsilikonový
Značka: Petec
248 Kč
Přejít do obchodu »
Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml - Petec od známé kvalitní značky Petec můžete koupit v naší online nabídce ve výprodejové...

Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml – Petec od známé kvalitní značky Petec můžete koupit v naší online nabídce ve výprodejové akci! Mazadlo ve spreji, 0,5 litru, bez obsahu silikonu, s dávkovací tryskou – Petec 71550Speciální přípravek pro tzv. adhezní mazání, ideální pro autoservisy. Určený pro aplikaci např. na čepy, dveřní panty, součásti podvozků aut atd. Chrání proti korozi.Díky speciálnímu složení je odolný i vůči velmi náročným podmínkám (např. teplotám do +200 °C) a má skvělé penetrační schopnosti – zateče i do nepřístupných prostor.Odolný stříkající a slané vodě.Dodáváno v nádobce s výklopnou tryskou délky 120 mm a hlavou otočnou o 360 stupňů – přípravek můžete přesně dávkovat i do špatně přístupných míst (motorové prostory, podvozky apod.).Bez obsahu silikonů – není agresivní. Tento kvalitní a levný výrobek Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml můžete pořídit pohodlně tady u nás v kategorii exteriér. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu.

Velmi žádaný produkt Mazací sprej bezsilikonový, 500 ml - Petec od značky s dobrým jménem Petec k dostání teď skutečně výhodně. Levně za 248 Kč.