Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 – 30 A – SATRA

Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA máte možnost najít u nás za... více informací »
Pojistkový adaptér pro pojistky micro2
Značka: SATRA
63 Kč
Přejít do obchodu »
Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA máte možnost najít u nás za...

Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 – 30 A – SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA máte možnost najít u nás za zcela nejnižší cenu. Pojistkové pouzdro s odbočkou, tzv. adaptér, pro autopojistky mikro 2, – SATRA S-M2FHUrčeno pro max. napětí 32 V, proudový rozsah 3 – 30 A.Používá se např. při instalaci kamer do auta, handsfree setů, pevné kabeláže pro GPS navigaci, centrálního zamykání apod. – umožňuje jejich napojení do elektroinstalace auta bez nutnosti řezání, pájení či jiných zásahů. Rozdvojuje jednu pojistku na dvě a zajišťuje individuální ochranu každého z obvodů.Původní pojistka je umístěna do pouzdra a jistí stávající obvod, odbočovací vodič se samostatným jištěním chrání nově instalované zařízení.Vhodné pro nejnovější vozidla od roku výroby cca 2017 s mikro pojistkami. Hodně prodávaný produkt Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 – 30 lze získat bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci ostatní spotřební elektromateriál. Nyní můžete najít ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento výjimečný výrobek Pojistkový adaptér pro pojistky micro2, 32 V 3 - 30 A - SATRA od populární značky SATRA jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 63 Kč.