Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS

Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od známé kvalitní značky BESSEY jednoduše můžete... více informací »
Jednoruční svěrka 900 x 80 mm
Značka: BESSEY
1 213 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od známé kvalitní značky BESSEY jednoduše můžete...

Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS od známé kvalitní značky BESSEY jednoduše můžete najít již dnes se slevou! Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 900×80 mm – BESSEY EZS90-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem. Kvalitní a velmi žádaný produkt Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS získáte nyní tady na našich stránkách v populární sekci dílenské doplňky! Mrkněte na jiné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka BESSEY vám poskytuje prvotřídní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Žádaný kousek Jednoruční svěrka 900 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od známého dodavatele BESSEY je k získání tady teď za výprodejovou cenu! Na našich stránkách za 1 213 Kč.