Náhradní čepel – škrabka 12 mm, rovná – JONNESWAY MKS27-12

Náhradní čepel - škrabka 12 mm, rovná - JONNESWAY MKS27-12 od výrobce se zárukou kvality JONNESWAY pohodlně pořídíte právě za... více informací »
Náhradní čepel - škrabka 12 mm
Značka: JONNESWAY
16 Kč
Přejít do obchodu »
Náhradní čepel - škrabka 12 mm, rovná - JONNESWAY MKS27-12 od výrobce se zárukou kvality JONNESWAY pohodlně pořídíte právě za...

Náhradní čepel – škrabka 12 mm, rovná – JONNESWAY MKS27-12 od výrobce se zárukou kvality JONNESWAY pohodlně pořídíte právě za skvělou cenu! Výměnná čepel rovná pro škrabky, šířka 1.2 cm – JONNESWAY MKS27-12Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro sadu nožů JONNESWAY MKS27.Používá se např. pro odstraňování těsnění při vyřezávání autoskel, oškrabávání tmelů, zbytků lepidel apod. Vhodné pro užší a hůře dostuná místa. Snadno se upevňuje do držáku – rukojeti.
Designový produkt můžete pořídit nyní na našich stránkách v rubrice vyřezání. Vyberte si unikátní výrobky ze zmíněné kategorie ve slevě! Oblíbený výrobce JONNESWAY prodává skvělý sortiment

Tento exkluzivní výrobek Náhradní čepel - škrabka 12 mm, rovná - JONNESWAY MKS27-12 od skvělého a známého výrobce JONNESWAY je k dispozici na našich stránkách za parádní cenu. Nyní pořídíte od 16 Kč.