Jednoruční svěrka 300 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL

Jednoruční svěrka 300 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od populární značky BESSEY je k získání... více informací »
Jednoruční svěrka 300 x 90 mm
Značka: BESSEY
1 023 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 300 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od populární značky BESSEY je k získání...

Jednoruční svěrka 300 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL od populární značky BESSEY je k získání zrovna dneska ve slevě! Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 300×90 mm – BESSEY EZXL30-9Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem. Tento kvalitní a žádaný produkt jde pořídit nyní tu na našich stránkách v populární sekci dílenské doplňky! Získejte jiné výrobky ze zmíněné sekce za výhodné peníze.

Výjimečný a žádaný výrobek Jednoruční svěrka 300 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od značky s tradicí a dobrou pověstí BESSEY můžete nakoupit právě teď u nás extra výhodně. Ve skvělé akci za 1 023 Kč.