Momentový klíč 3/8″ 10-60 Nm, s certifikátem – QUATROS QS58060

Momentový klíč 3/8" 10-60 Nm, s certifikátem - QUATROS QS58060 od populárního výrobce QUATROS snadno můžete získat momentálně... více informací »
Momentový klíč 3/8" 10-60 Nm
Značka: QUATROS
1 657 Kč1 744 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Momentový klíč 3/8" 10-60 Nm, s certifikátem - QUATROS QS58060 od populárního výrobce QUATROS snadno můžete získat momentálně...

Momentový klíč 3/8″ 10-60 Nm, s certifikátem – QUATROS QS58060 od populárního výrobce QUATROS snadno můžete získat momentálně na webu za parádní cenu. Momentový klíč s rozsahem 10-60 Nm, čtyřhran 3/8”, přepínání vlevo-vpravo, s kalibračním certifikátem v češtině, v plastové kazetě – QUATROS QS58060Speciální nářadí, tzv. „momenťák“. pro utahování spojů, u kterých záleží na přesném momentu dotažení, např. z důvodu rizika stržení závitů, natažení šroubů apod. Používá se např. pro kolové matice, šrouby v hlavách motorů atd. Nastavitelný rozsah momentového klíče je 10 až 60 Nm, je proto vhodný na menší šrouby na motoru, na nastavování rozvodů, servis motocyklů a jízdních kol, utahování šroubů olejových van a podobně. Vodicí čtyřhran pro hlavice má velikost 3/8“ (9,5 mm). Stupnice nastavitelného momentu je na klíči vyznačena jak v metrických Newton-metrech (Nm), tak v imperiálních jednotkách ft-lbs (Foot-Pounds). S klíčem tak lze pohodlně pracovat i na amerických a britských automobilech bez potřeby přepočítávání jednotek. Požadovaný moment se snadno nastavuje otočnou rukojetí se zámkem, který se vytáhne ze spodku rukojeti. Po dotažení šroubu na nastavenou hodnotu klíč slyšitelně cvakne a hlava se tzv. zlomí. Ráčnový mechanismus má 72 zubů, díky čemuž je práce velmi přesná. Otáčení na čtyřhranu lze přepínat páčkou vlevo/vpravo např. pro vyšroubování (už povoleného) šroubu, nebo k nastavení klíče do pohodlné polohy před finálním utažením. Momentový klíč je na běžné pravotočivé šrouby. Každý klíč je otestován a certifikován dle normy ISO 6789, protokol v češtině je součástí balení. Vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pevné a pohodlné uchopení. Momentový klíč je dodáván v plastovém pouzdru, které má ze spodní strany výřez pro zavěšení na stěnu. Část pouzdra je nevyužitá, volné místo je možno využít například k uskladnění redukcí na 1/2“ a 1/4“ čtyřhrany, případně k uložení nejčastěji používaných hlavic. Technické parametry:- vodicí čtyřhran: 3/8” (9,5 mm)- rozsah utahovacího momentu: 10-60 Nm- přesnost: +/- 4 %- počet zubů ráčnového mechanismu: 72- celková délka klíče: 415 mm- balení: plastová kazeta s očkem pro zavěšení na zeďKvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost sehnat bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice momentové a úhlové dotahování! Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie v akci. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele QUATROS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka QUATROS vám představuje prvotřídní produkty A tady je důkaz!

Unikátní produkt Momentový klíč 3/8" 10-60 Nm, s certifikátem - QUATROS QS58060 od dodavatele se skvělou pověstí QUATROS snadno můžete sehnat zde teď téměř zdarma! V akci za 1 657 Kč.