Montážní lehátko plastové BSP3, nosnost 160 kg, s LED světlem

Montážní lehátko plastové BSP3, nosnost 160 kg, s LED světlem od skvělého a známého výrobce Ferdus je k získání momentálně... více informací »
Montážní lehátko plastové BSP3
Značka: Ferdus
1 174 Kč
Přejít do obchodu »
Montážní lehátko plastové BSP3, nosnost 160 kg, s LED světlem od skvělého a známého výrobce Ferdus je k získání momentálně...

Montážní lehátko plastové BSP3, nosnost 160 kg, s LED světlem od skvělého a známého výrobce Ferdus je k získání momentálně napořád výhodně! Dílenská montážní podložka – pojízdné lehátko, plastové, s odkládacími přihrádkami a LED osvětlením – Ferdus 10.170Praktická pomůcka pro snadný přístup pod opravované vozidlo. Díky 6 kolečkům se s ní snadno manévruje jakýmkoliv směrem. Po stranách jsou dva prostory pro bezpečné odložení drobností (šrouby, matice, nářadí apod.), dobrou viditelnost i v temných místech zaručuje integrovaná LED lampička.Vybaveno polstrovaným polštářem pro opření hlavy, snadnému transportu pomáhá madlo. Vyrobeno z pevného a omyvatelného plastu pro rychlou očistu. Technické parametry:- nosnost: 160 Kg (350 Lbs)- rozměry: 1020 x 485 x 125 mm- průměr koleček: 76 mm (3“)- materiál: polyethylen (PE)- barva: červená- hmotnost lehátka: 4,8 kg- rozměry balení: 1030 x 500 x 90 mm- integrované LED osvětlení- 2 odkládací prostory- polstrovaný polštář pod hlavu Tento výjimečný produkt je k dostání pohodlně tady na našem webu v populární rubrice dílenské doplňky. Podívejte se na ostatní zboží z této známé sekce za báječnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Ferdus. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Montážní lehátko plastové BSP3, nosnost 160 kg, s LED světlem od kvalitní značky Ferdus máte možnost koupit právě teď u nás téměř zdarma. Nabídky od 1 174 Kč.