Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly – BGS 8242

Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly - BGS 8242 od oblíbené značky se zárukou kvality BGS... více informací »
Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly - BGS 8242
Značka: BGS technic
2 724 Kč3 322 Kč Sleva -18%
Přejít do obchodu »
Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly - BGS 8242 od oblíbené značky se zárukou kvality BGS...

Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly – BGS 8242 od oblíbené značky se zárukou kvality BGS technic můžete najít tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Vhodné pro běžné modely.Pro vnitřní průměr válečků od 19 do 30 mm.Ulehčí demontáž i silně zalehlých válečků. Tento akční produkt jde koupit lehce tu na našich stránkách umístěný v sekci motocyklové nářadí. Nyní můžete získat zcela nové výrobky z této populární sekce z pohodlí domova! Tento vyjímečný výrobce BGS technic dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. za super ceny!

Tento akční a ve slevě výrobek Přípravek pro demontáž brzdových stlačovacích válečků pro motocykly - BGS 8242 od populární značky BGS technic pohodlně nakoupíte u nás v akci. Aktuálně v akci za 2 724 Kč.
Další produkty z kategorie Motocyklové nářadí