Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW – Einhell Classic

Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW - Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell snadno můžete získat v... více informací »
Motorová pila GC-PC 1435 I TC
Značka: Einhell
3 950 Kč5 129 Kč Sleva -22%
Přejít do obchodu »
Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW - Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell snadno můžete získat v...

Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW – Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell snadno můžete získat v naší nabídce napořád výhodně. Řetězová pila s benzínovým motorem, výkon 1,4 kW, s automatickým sytičem a digitálním zapalováním – Einhell Classic GC-PC 1435 I TCŠikovný, účinný nástroj a praktický pomocník pro řezání palivového dřeva, odstraňování větví a kácení stromů. Kvalitní lišta a řetěz Oregon zajistí optimální řezný výkon. Startování motoru této řetězové pily je vždy snadné díky sytiči, primeru (ruční palivové čerpadlo).Řetěz lze napnout a sundat bez použití nářadí. Nástroj má velmi dobré bezpečnostní prvky. Tlak na chrániče spustí brzdu řetězu a zastaví řetěz během několika milisekund. Z bezpečnostních důvodů v případě sesunutí řetězu z lišty. V klidovém stavu odstředivá spojka odpojí řetěz z motoru. Díky klikového hřídeli s dvoustrannými ložisky motor běží s velmi nízkými vibracemi. Pro uživatelský komfort při delším řezání je pila vybavena také antivibračním systémem.Lišta a řetěz jsou mazány automaticky prostřednictvím praktického, automatického systému mazání řetězu.Součástí dodávky je také kryt na lištu a řetěz pro přepravu a skladování. Vlastnosti:- vysoce kvalitní lišta a řetěz OREGON- napínání a výměna řetězu bez použití nářadí- antivibrační rukojeť tlumí nárazy a snižuje únavu uživatele- velký kovový zub- automatické mazání řetězu- ochrana proti zpětnému rázu a okamžitá brzda řetězu- automatický sytič a Primer pro rychlý start- digitální zapalování- kliková hřídel namontovaná na dvou koncích- odstředivá spojka pro řezný nástroj- láhev na míchání benzínu a oleje- kryt řetězu Technické parametry:- motor: 2takt, vzduchem chlazený- zdvihový objem: 41 cm3- výkon: 1.4 kW- max. otáčky: 11000 min^-1- objem benzínové nádrže: 260 ml- objem olejové nádrže: 210 ml- délka meče: 350 mm- řezná délka: 33.5 cm- řezná rychlost: 21 m/s Logistické parametry:- délka: 433 mm- šířka: 249 mm- výška: 276 mm- hrubá hmotnost balení: 6.8 kg- hmotnost výrobku: 5.5 kg Tento neodolatelný produkt Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW – Einhell Classic jde koupit v pohodě na našich stránkách v oblíbené sekci benzínové pily. Získejte ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za super ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Motorová pila GC-PC 1435 I TC, benzínová, 1.4 kW - Einhell Classic od známé společnosti Einhell jednoduše naleznete online levně. Aktuálně v akci od 3 950 Kč.