Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy – Cartechnic

Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy - Cartechnic od společnosti s úžasnou pověstí Cartechnic máte možnost... více informací »
Motorový olej 5W-30 C2
Značka: Cartechnic
166 Kč169 Kč Sleva -1%
Přejít do obchodu »
Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy - Cartechnic od společnosti s úžasnou pověstí Cartechnic máte možnost...

Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy – Cartechnic od společnosti s úžasnou pověstí Cartechnic máte možnost dostat již dnes za příznivou cenu. Motorový olej specifikace SAE 5W-30 C2, pro dieselové motory s filtrem pevných části FAP koncernu PSA, různé objemy balení – CartechnicKvalitní mazivo z přísad s nízkým obsahem popela (mid-SAPS), určené pro vznětové motory auta značek Peugeot, Citroën a DS Automobiles, vybavené filtry pevných částic FAP (Filtre a particules). Díky speciálnímu složení se sníženým obsahem síranového popela (max. 0,8 %) ve spojení se sníženým HTHS (? 2,9 mPas) prodlužuje životnost katalyzátoru a minimalizuje usazeniny ve filtrech pevných částic. Snižuje emise výfukových plynů.Upozornění: olej lze používat pouze ve vozidlech, která výslovně povolují výrobky v souladu s ACEA A1 / A5 / B1 / B5 / C2!Schválení: ACEA C2Specifikace:- PSA B71 2290- Honda- Toyota- Hyundai- Kia- MitsubishiFyzikální vlastnosti:Hustota při 15 °C: 0,855 g/cm3Viskozita při -35 °C: Tento neodolatelný produkt Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy – pořídíte nyní tady na našich stránkách v populární sekci 5w-30! Připravili jsme pro vás zlevněné výrobky z této známé rubriky za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Cartechnic dodává kvalitní produkty. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Cartechnic. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Motorový olej 5W-30 C2, pro koncern PSA, různé objemy - Cartechnic od výrobce s dobrým jménem Cartechnic máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Nabídky již od 166 Kč.