Motorový olej 5W-30 OP, pro Opel, různé objemy – Cartechnic

Motorový olej 5W-30 OP, pro Opel, různé objemy - Cartechnic od kvalitní společnosti Cartechnic je k získání již dnes výhodně!... více informací »
Motorový olej 5W-30 OP
Značka: Cartechnic
133 Kč142 Kč Sleva -6%
Přejít do obchodu »
Motorový olej 5W-30 OP, pro Opel, různé objemy - Cartechnic od kvalitní společnosti Cartechnic je k získání již dnes výhodně!...

Motorový olej 5W-30 OP, pro Opel, různé objemy – Cartechnic od kvalitní společnosti Cartechnic je k získání již dnes výhodně! Motorový olej specifikace SAE 5W-30 OP, ideální pro benzínové a dieselové motory vozidel Opel, balení různých objemů – CartechnicKvalitní celoroční mazivo pro zážehové a vznětové pohonné jednotky s přeplňováním (turbo) i bez vybavené katalyzátorem. Speciálně vyvinuto pro vozy značky Opel. Vhodné i pro přímovstřikové motory a pro prodloužené intervaly výměny oleje (vysoká výkonová rezerva a stabilita).Velmi dobře chrání motor proti opotřebení a udržuje jeho vnitřek čistý, je vysoce oxidačně a teplotně stabilní. I při velmi nízkých teplotách si zachovává vynikající tekutost, snižuje emise výfukových plynů.Schválení:- API SL- ACEA A3 / B4Specifikace:- Opel GM-LL-A-025- Opel GM-LL-B-025- MB 229.5- Renault RN 0700- VW 502 00/505 00Fyzikální vlastnosti:Hustota při 15 °C: 0,855 g/cm3Viskozita při -35 °C:
Tento diskontní kus získáte bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii 5w-30. Mrkněte na vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Cartechnic pro své zákazníky dodává špičkový sortiment

Vysoce kvalitní produkt Motorový olej 5W-30 OP, pro Opel, různé objemy - Cartechnic od značky s dlouholetou tradicí Cartechnic můžete sehnat momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Momentálně k dispozici za 133 Kč.