Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny - VT01110 od výrobce s dobrým jménem Genborx je k sehnání zrovna dnes... více informací »
Multifunkční ruční pumpa na benzín
Značka: Genborx
323 Kč
Přejít do obchodu »
Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny - VT01110 od výrobce s dobrým jménem Genborx je k sehnání zrovna dnes...

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110 od výrobce s dobrým jménem Genborx je k sehnání zrovna dnes za super cenu. Pumpička na ruční pohon pro přečerpávání kapalin a nafukování, se sadou adaptérů – Genborx VT01110Univerzální ruční pumpa pro čerpání běžných tekutin: voda, pohonné hmoty, motorový olej apod. Vhodná také k huštění pneumatik jízdních kol, nafukování matrací, míčů a bazénů.Balení obsahuje několik adaptérů pro různé použití.Velmi oblíbený produkt je k dispozici nyní tu na webu umístěný v sekci plničky! Nyní najdete ještě podobné zboží z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce Genborx. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní produkt Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny - VT01110 originál od výrobce Genborx jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce extra se slevou! Výhodně za cenu 323 Kč.