Mycí prostředek na ruce, i pro odolné znečištění, 2 litry – Liqui Moly

Mycí prostředek na ruce, i pro odolné znečištění, 2 litry - Liqui Moly od našeho výrobce Liqui Moly jednoduše naleznete tady a... více informací »
Mycí prostředek na ruce
Značka: Liqui Moly
813 Kč
Přejít do obchodu »
Mycí prostředek na ruce, i pro odolné znečištění, 2 litry - Liqui Moly od našeho výrobce Liqui Moly jednoduše naleznete tady a...

Mycí prostředek na ruce, i pro odolné znečištění, 2 litry – Liqui Moly od našeho výrobce Liqui Moly jednoduše naleznete tady a teď pořád výhodně! Přípravek na umytí znečištěných rukou (mýdlo), i na odolnou špínu, láhev do dávkovače 2 litry – Liqui Moly 33 45Speciální mycí prostředek pro důkladné, a přitom jemné umytí i silně znečištěných rukou. Odstraňuje i odolné nečistoty, jako jsou oleje, tuky, dehet, bitumen, barvy atd., aniž by pokožku příliš zatěžoval.Obsahuje látky chránící pokožku, přírodní abraziva jsou vyrobená z jemně mleté ??mouky z kukuřičné klasy.Dermatologicky testováno.Dodáváno v láhvi umístitelné do dávkovače – není třeba nic složitě přelévat. Pro optimální ochranu rukou doporučujeme také ošetřující a vyživující krém Liqui Moly 3358.
Oblíbený produkt Mycí prostředek na ruce, i jde získat již dnes na našich stránkách v rubrice hygiena! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Liqui Moly. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Mycí prostředek na ruce, i pro odolné znečištění, 2 litry - Liqui Moly od kvalitního výrobce Liqui Moly pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 813 Kč.