Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální – ASTA

Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA... více informací »
Kleště na spony a konektory palivového potrubí
Značka: ASTA
1 030 Kč
Přejít do obchodu »
Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA...

Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální – ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA pořídíte zde teď ve výprodejové akci! Speciální nástroj – kleště na spojky (konektory) a spony na hadicích vedení paliva, s otočnými čelistmi – ASTA A-FL956HPoužití např. při výměně palivového filtru apod. Díky nastavitelným otočným čelistem umožňují práci i ve velmi špatně přístupných či stísněných místech.Kvalitní konstrukce: kovové tělo, pružina drží kleště automaticky rozevřené. Např. pro vozidla značek: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Fiat, koncern GM (Chevrolet, Cadillac, Pontiac, Buick, Oldsmobile), Chrysler, Lancia, Lexus, Mercede-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Vauxhall atd.Ve slevě kousek jde koupit taky na našem webu v populární kategorii kleště speciální pro servis! Nyní koupíte unikátní zboží ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Přední výrobce ASTA nabízí vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek.

Neodolatelný produkt Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA od populárního výrobce ASTA snadno najdete u nás právě za super cenu! Aktuálně v akci za 1 030 Kč.