Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco – ASTA

Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco - ASTA od přední společnosti ASTA snadno pořídíte... více informací »
Přípravek na otáčení klikovou hřídelí
Značka: ASTA
3 432 Kč3 813 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco - ASTA od přední společnosti ASTA snadno pořídíte...

Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco – ASTA od přední společnosti ASTA snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách levně. Speciální přípravek na klikovou hřídel, tzv. kliku ASTA A-HL397Určen na pootáčení/nastavování klikové hřídele v motorech italských nákladních vozů Iveco.Pro modely: EuroCargo, Cargo 150E27R PR, FPR 320E27T, PT EuroTech, EurostarS motory označení: 8360.46. F3A, F3BJako OEM 99360321 Tento velmi oblíbený produkt Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco – ASTA je k sehnání právě zde tady na stránkách v populární rubrice přípravky na hřídele. Nyní si můžete koupit nové kousky ve zmiňované sekci jednoduše online. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na více kousků od dodavatele ASTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel ASTA dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží. za skutečně výhodné peníze! Udělejte radost sami sobě!

Velmi oblíbený produkt Přípravek na otáčení klikovou hřídelí, pro nákladní vozidla Iveco - ASTA od známé společnosti ASTA snadno naleznete online extra výhodně. Aktuálně v akci od 3 432 Kč.