Sada na mytí rukou a ochranu pokožky, 6 dílů – Liqui Moly

Sada na mytí rukou a ochranu pokožky, 6 dílů - Liqui Moly od známého předního výrobce Liqui Moly pohodlně získáte na našich... více informací »
Sada na mytí rukou a ochranu pokožky
Značka: Liqui Moly
10 569 Kč12 010 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Sada na mytí rukou a ochranu pokožky, 6 dílů - Liqui Moly od známého předního výrobce Liqui Moly pohodlně získáte na našich...

Sada na mytí rukou a ochranu pokožky, 6 dílů – Liqui Moly od známého předního výrobce Liqui Moly pohodlně získáte na našich stránkách teď právě výhodně. Přípravky na umývání a ošetření znečištěných rukou, sada 6 dílů včetně dávkovačů – Liqui Moly 3306Speciální kosmetika pro autoservis, dílnu, průmysl a podobná místa. Sestava obsahuje zvláštní mycí prostředky na ruce a krémy na následné ošetření namáhané pokožky (např. po umytí od olejů, mastného prachu z brzdových destiček a jiné velmi odolné špíny). Kůže tak zůstane vláčná a netrpí.Dodáváno ve větších baleních, která jsou vhodná pro místa s velkým obratem – prostředky díky tomu není nutné kupovat příliš často. Souprava obsahuje:- 1x krém na ochranu pokožky, 2 l (3362)- 3x čistič rukou, 2 l (3345)- 1x speciální pleťové mléko, 2 l (3341)- 3x dávkovače na lahve (3336)- 1x plán ochrany pokožky (6243)- dodáváno včetně montážního materiálu Ve slevě tento kus můžete nakoupit již dnes tu na stránkách v oblíbené kategorii hygiena. Vyhledejte si podobné produkty z této známé rubriky za akční cenu. Významná značka Liqui Moly může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Liqui Moly. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Sada na mytí rukou a ochranu pokožky, 6 dílů - Liqui Moly od skvělého výrobce Liqui Moly lze koupit v naší online nabídce za výprodejovou cenu. V současnosti za 10 569 Kč.