Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks

Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks značky Unicraft můžete koupit u nás právě levně. Montážní nájezdové rampy s nosností... více informací »
Nájezdová rampa 2 t na auto
Značka: Unicraft
2 276 Kč
Přejít do obchodu »
Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks značky Unicraft můžete koupit u nás právě levně. Montážní nájezdové rampy s nosností...

Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks značky Unicraft můžete koupit u nás právě levně. Montážní nájezdové rampy s nosností 2000 kg, pro práci pod autem, sada 2 kusy – Unicraft KR 2000Bytelné, ale lehké „nájezdy“ pro snadný přístup k podvozku aut. Vozidlo jednoduše najede na rampy a lze na něm začít pracovat. Ideální např. na výměnu oleje, přístup ke spodním částem motoru atd.Robustní ocelová svařovaná konstrukce s jasně oranžově lakovaným povrchem.Ideální nejen pro autoservis, ale i řidiče, který si některé opravy dělá na autě sám.Dodáváno v dvoukusové sadě. Technické parametry:- max. nosnost: 2 tuny- šířka nájezdu: 210 mm- rozměry (d x š x v): cca 850x325x275 mm- hmotnost (1 rampa): 5,2 kg UPOZORNĚNÍ: při práci dodržujte všechny bezpečnostní pokyny! Používejte pouze v párech!
Povedený výrobek Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks lze pořídit právě na našich stránkách ve známé sekci zvedáky! Připravili jsme skvělé produkty ve zmíněné sekci za extra cenu! U zákazníků oblíbená značka MDtools vám nabízí prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Diskontní výrobek Nájezdová rampa 2 t na auto, sada 2 ks od přední společnosti Unicraft jednoduše můžete sehnat zrovna dnes výhodně. Výhodně za cenu 2 276 Kč.