Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky

Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od dodavatele se skvělou pověstí Ferdus jde koupit zde teď právě... více informací »
Nájezdová rampa 30 mm gumová
Značka: Ferdus
2 310 Kč
Přejít do obchodu »
Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od dodavatele se skvělou pověstí Ferdus jde koupit zde teď právě...

Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od dodavatele se skvělou pověstí Ferdus jde koupit zde teď právě se slevou. Rampa pro nájezd na nůžkový nebo sloupový zvedák, 100 x 50 x 3 cm, gumová – Ferdus 10.327Nájezdová rampa pro bezpečné najetí na zvedák vozidlem s velmi nízkým podvozkem – závodní, sportovní, tuningová – popř. s krátkým rozvorem (vzdálenost mezi podvozkem a zvedákem je příliš malá a nelze použít klasické pryžové podložky).Dva druhy využití:- Rampy jsou umístěny před a za zvedákem a snižují tak nájezdový úhel vozidla, díky čemuž se zabrání kontaktu s podvozkem.- Po nájezdu na rampy je vůz ve vyšší poloze, takže umožňuje mezi zvedák a auto vložit klasické pryžové podložky.Vysoká hmotnost rampy (cca 13,6 kg) zaručuje dobrou přilnavost na zemi – není nutné jakékoliv upevňování k podlaze.Vyrobeno v Rakousku z vysoce kvalitního gumového granulátu.Černá barva.Výška začátku nájezdu: 10 mm Kvalitní a velmi žádaný produkt Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky máte možnost získat bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii zvedáky. Podívejte se na ještě jiné kusy ve zmíněné sekci za extra cenu!

Tento neodolatelný výrobek Nájezdová rampa 30 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od společnosti s výborným jménem Ferdus snadno můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně! V akci od 2 310 Kč.