Nájezdová rampa 40 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky

Nájezdová rampa 40 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od výrobce se zárukou kvality Ferdus je dostupný v naší... více informací »
Nájezdová rampa 40 mm gumová
Značka: Ferdus
2 915 Kč
Přejít do obchodu »
Nájezdová rampa 40 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od výrobce se zárukou kvality Ferdus je dostupný v naší...

Nájezdová rampa 40 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od výrobce se zárukou kvality Ferdus je dostupný v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Rampa pro nájezd na nůžkový nebo sloupový zvedák, 100 x 50 x 4 cm, gumová – Ferdus 10.328Nájezdová rampa pro bezpečné najetí na zvedák vozidlem s velmi nízkým podvozkem – závodní, sportovní, tuningová – popř. s krátkým rozvorem (vzdálenost mezi podvozkem a zvedákem je příliš malá a nelze použít klasické pryžové podložky).Dva druhy využití:- Rampy jsou umístěny před a za zvedákem a snižují tak nájezdový úhel vozidla, díky čemuž se zabrání kontaktu s podvozkem.- Po nájezdu na rampy je vůz ve vyšší poloze, takže umožňuje mezi zvedák a auto vložit klasické pryžové podložky.Vysoká hmotnost rampy (cca 16,9 kg) zaručuje dobrou přilnavost na zemi – není nutné jakékoliv upevňování k podlaze.Vyrobeno v Rakousku z vysoce kvalitního gumového granulátu.Černá barva.Výška začátku nájezdu: 10 mmTento oblíbený výrobek Nájezdová rampa 40 mm gumová, můžete dostat právě teď tady u nás umístěný v rubrice zvedáky. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Ferdus. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Nájezdová rampa 40 mm gumová, pro nůžkové a sloupové zvedáky od společnosti se zárukou kvality Ferdus jednoduše pořídíte ještě dnes za parádní cenu. Nyní za 2 915 Kč.