NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), 1 ks

NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), 1 ks Vrtáky Narex do betonu jsou osazeny odolným, diamantem broušeným... více informací »
NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 3mm (30/60 mm)
Značka: Narex
152 Kč
Přejít do obchodu »
NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), 1 ks Vrtáky Narex do betonu jsou osazeny odolným, diamantem broušeným...

NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), 1 ks
Vrtáky Narex do betonu jsou osazeny odolným, diamantem broušeným břitem z tvrdokovu, který je pájen do těla ze speciální legované oceli. Vrtáky Narex se vyznačují zvýšenou odolností proti ohybu a díky použitým materiálům a kvalitnímu opracování se vyznačují vysokým pracovním tempem a dlouhou životností.
Vhodné pro příklepové vrtání do 

Betonu
Zdiva
Přírodního kamene
Umělého kamene
Mramoru
Břidlice
Žuly
Keramiky  
Tento skvělý produkt NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), je dostupný jednoduše tady a teď na našem webu v rubrice vrtáky s válcovou stopkou. Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další kvalitní kousky od značky Narex. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční produkt NAREX vrták do betonu s válcovou stopkou 12mm (85/150 mm), 1 ks od dodavatele se skvělou pověstí Narex snadno můžete najít u nás teď téměř zdarma. Nabídka již od 152 Kč.