GARDENA dřevěná násada Combisystem (150 cm)

Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní... více informací »
GARDENA dřevěná násada Combisystem (150 cm)
Značka: Gardena
419 Kč
Přejít do obchodu »
Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní...

Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní houževnaté dřevo původem z Evropy tlumí vibrace a má certifikát FSC. To znamená záruku, že k výrobě násad je použito pouze dřevo z řádně spravovaných a obnovitelných lesů. 150 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu a padne dobře do ruky. Eloxovaná hliníková trubka má plastovou povrchovou úpravu a konec násady zaručuje pevné spojení a bezpečné upnutí nástrojů z řady combisystem. Upínací šroub s komponenty z měkčeného plastu pro upevnění nástroje z řady combisystem je nasazen takovým způsobem, aby nemohlo dojít k jeho ztrátě. Záruční lhůta je 25 let. Tip: pro práci představující pohyby pro tlačení nebo tažení by měla být použita delší násada, pro pohyby představující kopání je vhodnější kratší násada.

Diskontní kus GARDENA dřevěná násada Combisystem (150 cm) od výrobce s mnohaletou tradicí Gardena jednoduše najdete právě teď u nás výhodně. Nyní můžete mít za 419 Kč.