Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus, 4patrový, zamykatelný, plech

Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus, 4patrový, zamykatelný, plech od přední společnosti Dresselhaus... více informací »
Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus
Značka: Dresselhaus
4 913 Kč5 171 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus, 4patrový, zamykatelný, plech od přední společnosti Dresselhaus...

Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus, 4patrový, zamykatelný, plech od přední společnosti Dresselhaus pořídíte v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! Držák na stěnu (skříňka) pro plechové kufříky na spotřební materiál, 4 uzamykatelné zásuvky, plechový – DresselhausVelmi praktická skříňka se 4 šuplíky na uskladnění kufrů se „spotřebákem“. Zásuvky mají centrální zamykání, takže máte své věci zabezpečené.Kvalitní produkt: vyrobeno z plechu, lakováno v kombinaci stříbrnošedá (rám) a černá (zásuvky). Technické parametry:- šířka: 402 mm- výška: 355 mm- hloubka: 260 mm- počet pater: 4Zcela unikátní produkt máte možnost dostat rovněž tady a teď na našich stránkách v sekci boxy! Získejte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! Dodavatel Dresselhaus má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty za skutečně nízé ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Unikátní a žádaný výrobek Nástěnný držák na kufry se spotřebním materiálem Dresselhaus, 4patrový, zamykatelný, plech od této skvělé značky Dresselhaus lze nakoupit teď trvale výhodně! Na našich stránkách za 4 913 Kč.