Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový – Ferdus

Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový - Ferdus od značky Ferdus najdete na našich stránkách až neuvěřitelně... více informací »
Nástěnný zásobník na závaží
Značka: Ferdus
3 148 Kč
Přejít do obchodu »
Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový - Ferdus od značky Ferdus najdete na našich stránkách až neuvěřitelně...

Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový – Ferdus od značky Ferdus najdete na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nástěnná skříňka – zásobník na závaží a drobnosti, s 24 přihrádkami, 685 x 575 x 105 mm, kovová – Ferdus 13.100Praktický box pro uskladnění závažíček na kola, šroubů a podobných drobných předmětů. Má 6 pater po 4 přihrádkách.V zadní stěně jsou 4 předvrtané otvory pro montáž na zeď.Nepostradatelné především pro pneuservis, autodílnu, průmysl, ale i domácího kutila.Vyrobeno z kovu, lakováno červenou barvou.Upozornění: dodáváno prázdné. Tento kvalitní a levný produkt Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový – Ferdus naleznete nyní na webu umístěný v rubrice různé pneuservisní doplňky! Najděte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce v akci!

Tento zlevněný produkt Nástěnný zásobník na závaží, 24 přihrádek, kovový - Ferdus od výrobce Ferdus máte možnost najít zde nyní opravdu levně! Právě teď jen za 3 148 Kč.