Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2″ 36 mm, 12hran – ASTA

Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2" 36 mm, 12hran - ASTA od značky se zárukou kvality ASTA snadno můžete... více informací »
Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2" 36 mm
Značka: ASTA
498 Kč
Přejít do obchodu »
Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2" 36 mm, 12hran - ASTA od značky se zárukou kvality ASTA snadno můžete...

Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2″ 36 mm, 12hran – ASTA od značky se zárukou kvality ASTA snadno můžete najít právě za mimořádně nízkou cenu. Hlavice – nástrčný klíč na středové matice hnacích hřídelí v nábojích kol, vodicí 4hran 1/2“, 36 mm, 12hran – ASTA A-S8P36Použití např. pro vozy koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Škoda a Seat), Opel, BMW a další. Díky prodloužené konstrukci (délka 85 mm) se hodí i pro přístup do hůře přístupných míst.Kované z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli s fosfátovaným povrchem, určené pro rázové utahováky. Super produkt Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2″ 36 mm, 12hran – ASTA lze koupit snadno tu na webu v oblíbené sekci klíče na nápravy a podvozek. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele ASTA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Nástrčná kovaná hlavice na matice hnacích hřídelí 1/2" 36 mm, 12hran - ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA dostanete právě teď za nejnižší cenu. Výhodně za 498 Kč.