Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG – ASTA

Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - ASTA od skvělé značky ASTA máte možnost... více informací »
Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý
Značka: ASTA
465 Kč
Přejít do obchodu »
Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - ASTA od skvělé značky ASTA máte možnost...

Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG – ASTA od skvělé značky ASTA máte možnost koupit momentálně napořád výhodně! Přípravek – páka na uvolnění čalounění stropu a madel v interiéru auta, zahnutá, pro vozidla skupiny VW – ASTA A-FT172DNástroj je určen pro demontáž dílů vevnitř vozu bez rizika jejich poškození. Pro modely:- Volkswagen Golf a Golf Variant (od roku 2013); Tiguan (od roku 2016)- Seat Ateca: (od roku 2016)- Škoda Octavia: (do roku 2013) OEM čísla: T10518, T10518A, T10517Exkluzivní kus lze získat bezprostředně tu na stránkách v populární sekci montáž! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele ASTA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - ASTA od známé kvalitní značky ASTA lze koupit zrovna dnes za výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 465 Kč.