Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG – BGS 9831

Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - BGS 9831 od této skvělé značky BGS technic... více informací »
Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý
Značka: BGS technic
614 Kč
Přejít do obchodu »
Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - BGS 9831 od této skvělé značky BGS technic...

Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG – BGS 9831 od této skvělé značky BGS technic můžete koupit právě dnes ve výprodejové akci! Přípravek – páka na uvolnění čalounění stropu a madel v interiéru auta, zahnutá, pro vozidla koncernu VAG – BGS technic 9831Určena pro demontáž dílů vevnitř vozu bez rizika jejich poškození.Pro následující modely:Volkswagen Golf a Golf Variant (od roku 2013); Tiguan (od roku 2016)Seat Ateca: (od roku 2016)Škoda Octavia: (do roku 2013)Jako OEM T10518, T10518A, T10517
Super produkt získáte jednoduše tady na webu zařazený v sekci montáž. Najděte si akční produkty z této sekce za extra cenu! To však není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele BGS technic. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka BGS technic pro své zákazníky poskytuje top výrobky Však to vidíte sami!

Tento designový kus Nástroj na demontáž příchytek čalounění a rukojetí v interiéru zahnutý, pro VAG - BGS 9831 od populární značky BGS technic je dostupný zde teď za parádní cenu! Momentálně k dispozici za 614 Kč.