Nástroj na demontáž vnějších klik dveří, rovný, pro VAG – ASTA

Nástroj na demontáž vnějších klik dveří, rovný, pro VAG - ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte právě nyní napořád... více informací »
Nástroj na demontáž vnějších klik dveří
Značka: ASTA
401 Kč
Přejít do obchodu »
Nástroj na demontáž vnějších klik dveří, rovný, pro VAG - ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte právě nyní napořád...

Nástroj na demontáž vnějších klik dveří, rovný, pro VAG – ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte právě nyní napořád výhodně! Páka – přípravek na montáž a demontáž vnějších dveřních klik, s rukojetí – ASTA A-FT173HNástroj má speciálně tvarovaný konec pro snadnou a rychlou práci. Použití např. při opravách mechanismu zámku, výměně klik a dalších servisních úkonech.Například pro Volkswagen Golf Sportsvan od roku výroby 2015.Jako OEM T10539.Levný výrobek Nástroj na demontáž vnějších klik lze sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci karosářské nářadí! Nyní najdete akční kusy z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od výrobce ASTA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Nástroj na demontáž vnějších klik dveří, rovný, pro VAG - ASTA od populární značky ASTA snadno můžete najít v naší aktuální nabídce výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 401 Kč.