NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska

Tento vynikající produkt NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska jde nakoupit lehce tu na webu umístěný v kategorii... více informací »
NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska
Značka: Nilfisk
3 035 Kč
Přejít do obchodu »
Tento vynikající produkt NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska jde nakoupit lehce tu na webu umístěný v kategorii...

Tento vynikající produkt NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska jde nakoupit lehce tu na webu umístěný v kategorii ostatní pomůcky. Nyní získáte oblíbené produkty z této kategorie za výprodejovou cenu. Nilfisk-Advance, lídr v oblasti profesionální úklidové a čisticí techniky, vyvinul speciální vysokotlaké příslušenství, které je určené k hubení mechů a lišejníků na všech střešních krytinách. V praxi se jedná o dlouhý nástavec s napěňovací tryskou, který se připojí k jakékoliv hobby vysokotlaké wapce do 160 bar. Spolu se speciálním chemickým prostředkem, zlikviduje během krátké doby vše „zelené“ ze střešní krytiny. Speciální příslušenství k odstraňování mechů Nilfisk Roof Cleaner se standardně skládá:

z teleskopického nástavce s maximální délkou 4,2 m
z napěňovací trysky s dostřikem 15 m a s možností úhlového náklonu do 45
z integrovaného injektoru
K nástavci Nilfisk Roof Cleaner je však nezbytné použít stejnojmenný chemický přípravek. Speciální roztok Roof Cleaner je  biologicky odbouratelný a může být během aplikace odváděn do okapových systémů.

Hodně žádaný kus NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska od známé společnosti Nilfisk jednoduše můžete sehnat tady teď právě za super peníze. Nyní pořídíte jen za 3 035 Kč.