Nosič kol na tažné zařízení, 2 kola – SIXTOL BIKE 2

Nosič kol na tažné zařízení, 2 kola - SIXTOL BIKE 2 od výrobce se zárukou kvality SIXTOL jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení
Značka: SIXTOL
7 893 Kč8 579 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Nosič kol na tažné zařízení, 2 kola - SIXTOL BIKE 2 od výrobce se zárukou kvality SIXTOL jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za...

Nosič kol na tažné zařízení, 2 kola – SIXTOL BIKE 2 od výrobce se zárukou kvality SIXTOL jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za výhodné peníze. Nosič na kola uchycený na tažné zařízení, pro jízdní 2 kola s upevněním bez nářadí a ochranou proti krádeži – SIXTOL BIKE 2Spolehlivý držák na kola k upevnění na kouli tažného zařízení. Je vyroben z oceli a hliníku, disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla.Upevnění kola se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení bicyklu. Zajišťovací kolečko pro upevnění kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.Držák je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení RZ (SPZ).I přes velké rozměry nosiče je stále umožněn přístup do kufru, a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého držáku.Certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČR. Hlavní výhody:- robustní konstrukce- upevnění na kouli bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli)- rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému- možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení- důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru- sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění Obsah balení:- nosič a všechny jeho součásti- český návod k montáži a k obsluze Upozornění: opatřeno 13pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů. Technické parametry:- maximální zatížení: 30 kg- rozměry: 980x400x210 mm- zamykání kol: ano- zamykání nosiče: ano- fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám- světla nosiče propojená se zásuvkou typu E4 13 pólů- max. šířka kol: 65 mm- materiál rámu: ocel- materiál ližin: hliník- materiál plastových součástek: odolný plast- hmotnost: 15,5 KgExkluzivní produkt je k dostání taky tady na stránkách umístěný v sekci nosiče na kola. Prozkoumejte zlevněné výrobky ve zmíněné sekci ve slevě. Významný výrobce SIXTOL vám může nabídnout velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další produkty značky SIXTOL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Nosič kol na tažné zařízení, 2 kola - SIXTOL BIKE 2 od společnosti se zárukou kvality SIXTOL jde získat aktuálně za výprodejovou cenu! Cena již od 7 893 Kč.