Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola – SIXTOL BIKE 3

Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola - SIXTOL BIKE 3 od našeho výrobce SIXTOL můžete nakoupit u nás ve výhodné akci. Nosič na kola uchycený na... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení
Značka: SIXTOL
8 814 Kč9 580 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola - SIXTOL BIKE 3 od našeho výrobce SIXTOL můžete nakoupit u nás ve výhodné akci. Nosič na kola uchycený na...

Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola – SIXTOL BIKE 3 od našeho výrobce SIXTOL můžete nakoupit u nás ve výhodné akci. Nosič na kola uchycený na tažné zařízení, pro 3 jízdní kola s upevněním bez nářadí a ochranou proti krádeži – SIXTOL BIKE 3Spolehlivý držák na kola k upevnění na kouli tažného zařízení. Je vyroben z oceli a hliníku, disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla.Upevnění kola se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení bicyklu. Zajišťovací kolečko pro upevnění kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.Držák je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení RZ (SPZ).I přes velké rozměry nosiče je stále umožněn přístup do kufru, a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého držáku.Certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČR. Hlavní výhody:- robustní konstrukce- upevnění na kouli bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli)- rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému- možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení- důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru- sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění Obsah balení:- nosič a všechny jeho součásti- český návod k montáži a k obsluze Upozornění: opatřeno 13pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů. Technické parametry:- maximální zatížení: 45 kg- rozměry: 980x580x210 mm- zamykání kol: ano- zamykání nosiče: ano- fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám- světla nosiče propojená se zásuvkou typu E4 13 pólů- max. šířka kol: 65 mm- materiál rámu: ocel- materiál ližin: hliník- materiál plastových součástek: odolný plast- hmotnost: 20 Kg
Tento exkluzivní kousek Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola – SIXTOL BIKE 3 lze sehnat také tu na stránkách v oblíbené rubrice nosiče na kola. Pořiďte si ještě podobné produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! Populární značka SIXTOL vám nabízí top sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce SIXTOL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Nosič kol na tažné zařízení, 3 kola - SIXTOL BIKE 3 od známého předního výrobce SIXTOL je k získání právě dnes za rozumné peníze. Ceny od 8 814 Kč.