Nosič kol na tažné zařízení, 4 kola – SIXTOL BIKE 4

Nosič kol na tažné zařízení, 4 kola - SIXTOL BIKE 4 od dodavatele s dlouholetou historií SIXTOL snadno pořídíte momentálně na našich stránkách... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení
Značka: SIXTOL
10 261 Kč11 153 Kč Sleva -7%
Přejít do obchodu »
Nosič kol na tažné zařízení, 4 kola - SIXTOL BIKE 4 od dodavatele s dlouholetou historií SIXTOL snadno pořídíte momentálně na našich stránkách...

Nosič kol na tažné zařízení, 4 kola – SIXTOL BIKE 4 od dodavatele s dlouholetou historií SIXTOL snadno pořídíte momentálně na našich stránkách ve slevě! Nosič na kola uchycený na tažné zařízení, pro 4 jízdní kola s upevněním bez nářadí a ochranou proti krádeži – SIXTOL BIKE 4Spolehlivý držák na kola k upevnění na kouli tažného zařízení. Je vyroben z oceli a hliníku, disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla.Upevnění kola se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení bicyklu. Zajišťovací kolečko pro upevnění kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.Držák je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení RZ (SPZ).I přes velké rozměry nosiče je stále umožněn přístup do kufru, a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého držáku.Certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČR. Hlavní výhody:- robustní konstrukce- upevnění na kouli bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli)- rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému- možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení- důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru- sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění Obsah balení:- nosič a všechny jeho součásti- český návod k montáži a k obsluze Upozornění: opatřeno 13pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů. Technické parametry:- maximální zatížení: 60 kg- rozměry: 980x760x210 mm- zamykání kol: ano- zamykání nosiče: ano- fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám- světla nosiče propojená se zásuvkou typu E4 13 pólů- max. šířka kol: 65 mm- materiál rámu: ocel- materiál ližin: hliník- materiál plastových součástek: odolný plast- hmotnost: 22 Kg
Tento nejprodávanější výrobek seženete ještě tady na stránkách v oblíbené kategorii nosiče na kola. Pořiďte si skvělé produkty ze zmíněné sekce za super ceny!

Akční produkt Nosič kol na tažné zařízení, 4 kola - SIXTOL BIKE 4 od top značky SIXTOL lze nakoupit u nás nyní téměř zdarma! Nyní pořídíte za 10 261 Kč.