Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru - Einhell Accessory od značky se skvělou pověstí Einhell lze sehnat právě... více informací »
Odsávací pumpička na olej
Značka: Einhell
449 Kč
Přejít do obchodu »
Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru - Einhell Accessory od značky se skvělou pověstí Einhell lze sehnat právě...

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory od značky se skvělou pověstí Einhell lze sehnat právě teď u nás ve slevě. Odsávačka a plnička – pumpa na vysátí a plnění kapalin, objem 1,6 litru, hadice 1,3 metru – Einhell AccesoryS jednoduchou podtlakovou pumpičkou pro odsávání benzínu a oleje lze snadno a bezpečně odčerpat zbytky nacházející se v nádržích a sudech. Díky velkoryse dimenzované sběrné nádobě lze bez nutnosti vyprázdnění nádoby v průběhu činnosti odčerpávat i větší množství kapaliny.Pumpa má dlouhou odsávací hadici, která dosáhne na dno i v hlubších nádržích. Uzavírací spona zabraňuje úniku tekutin nacházejících se v hadici, a umožňuje tak čistý provoz. Vlastnosti:- výkonné čerpadlo pro vytvoření potřebného podtlaku- velká sběrná nádoba o objemu 1,6 l- 1,3 m dlouhá odsávací hadice- včetně uzavírací spony pro vyprázdnění sběrné nádoby Technické parametry:- objem kontejneru: 1.6 l- délka sací hadice: 1.3 m- vnitřní průměr odsávací hadice: 8 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.39- hrubá hmotnost: 0.56- rozměry balení: 167 mm x 155 mm x 210 mm
Unikátní a oblíbený produkt Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory naleznete právě nyní tady na webu ve známé sekci ruční odsávačky oleje. Najděte si zlevněné produkty z této známé kategorie za akční cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky Einhell. Najdete je níže na této stránce.

Nový produkt Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru - Einhell Accessory od předního výrobce Einhell je dostupný v aktuální nabídce v bezva akci. Momentálně k dispozici za 449 Kč.