Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od našeho předního výrobce Ferdus dostanete v naší aktuální nabídce za... více informací »
Odsávačka na kapaliny manuální
Značka: Ferdus
1 077 Kč
Přejít do obchodu »
Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od našeho předního výrobce Ferdus dostanete v naší aktuální nabídce za...

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od našeho předního výrobce Ferdus dostanete v naší aktuální nabídce za super cenu! Odsávací pumpička na olej a provozní kapaliny auta, ruční, nádoba 1000 ml – Ferdus 25.05Odsávačka na použitý motorový olej, nekorozivní maziva a další kapaliny v autě (brzdová kapalina, servooleje, motorová nafta atd.) s manuálním pohonem. Určena pro snadné a rychlé vysátí tekutiny.Umožňuje odsátí do sběrného zásobníku nebo přepuštění do jiné nádoby pomocí delší hadičky. Sběrnou nádobu je možno libovolně odšroubovat a obsah vylít.Snadná orientace při práci: zásobník má stupnici pro snadnou kontrolu množství odsáté tekutiny.Dodáváno s odsávací hadičkou s uzávěrem (průměr 13 mm, délka 370 mm) a výtlačnou hadičkou (průměr 15 mm, délka 150 mm). Technické parametry:- objem zásobníku: 1 l- pohon: ruční- funkce: odsávání- hmotnost: 0,55 kg Upozornění: nesmí se používat pro látky jako benzín apod.!

Tento levný kousek Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od společnosti s výborným jménem Ferdus pohodlně pořídíte tady teď právě za výhodnou cenu! Momentálně v akci za 1 077 Kč.