Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od této skvělé značky MDtools získáte na našich... více informací »
Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron
Značka: MDtools
429 Kč
Přejít do obchodu »
Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od této skvělé značky MDtools získáte na našich...

Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od této skvělé značky MDtools získáte na našich stránkách teď právě extra se slevou! Přípravek na odstranění polétavé rzi, tzv. vzdušné koroze, 0.5 litru v láhvi s rozstřikovačem – Gyeon Q2M IronSpeciální autochemie na dekontaminaci karosérie a celkově exteriéru od železitých usazenin (brzdový prach, vzdušná koroze atd.). Díky speciálnímu složení a neutrálnímu pH 6 lze použít i na citlivé povrchy jako leštěná kola apod. Při aplikaci se zabarví do fialova.Doporučená spotřeba na dekontaminaci jednoho vozu: 150 mlVhodné pro profesionální použití (autoservisy, mycí linky, detailing atd.) i pro očistu svépomocí. Upozornění: požívá se na studených površích, nepoužívat na přímém slunečním záření. Přípravek nesmí na povrchu zaschnout.
Unikátní a oblíbený produkt Odstraňovač polétavé rzi Gyeon seženete právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii exteriér! Nyní koupíte akční zboží ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Známý dodavatel MDtools dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky Podívejte se sami!

Exkluzivní kus Odstraňovač polétavé rzi Gyeon Q2M Iron, láhev s rozprašovačem 500 ml od dodavatele s dlouholetou historií MDtools snadno získáte právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. V současnosti za 429 Kč.