Převodový olej ATF MB7S, pro automatické převodovky 7G-Tronic, různé objemy – Cartechnic

Převodový olej ATF MB7S, pro automatické převodovky 7G-Tronic, různé objemy - Cartechnic od společnosti Cartechnic lze získat... více informací »
Převodový olej ATF MB7S
Značka: Cartechnic
176 Kč188 Kč Sleva -6%
Přejít do obchodu »
Převodový olej ATF MB7S, pro automatické převodovky 7G-Tronic, různé objemy - Cartechnic od společnosti Cartechnic lze získat...

Převodový olej ATF MB7S, pro automatické převodovky 7G-Tronic, různé objemy – Cartechnic od společnosti Cartechnic lze získat právě teď v nabídce v bezva akci. Olej do automatických převodovek ideální pro Mercedes-Benz, balení různých objemů – Cartechnic ATF MB7SKvalitní olejová náplň pro „automaty“ na bázi speciálně vybraných HC-syntetických olejů. Mazivo je zvlášť přizpůsobené požadavkům moderních 7stupňových převodovek Mercedes-Benz NAG2 (7G-Tronic). Použitelné také pro další vozidla vybavená automatickými skříněmi od mercedesu, popř. pro auta s pohonem zadních kol a 5stupňovou automatickou převodovkou a měničem točivého momentu.Olej si zachovává konzistentní třecí vlastnosti během celé své životnosti, je odolný proti stárnutí a oxidaci. I při nízkých teplotách zaručuje správnou funkčnost převodovky, její vnitřní části chrání proti korozi, opotřebení a usazeninám. Nenarušuje těsnění.Upozornění: není vhodný pro použití v převodovkách DCT/DSG nebo CVT!Specifikace:• MB 236.14 (zpětně kompatibilní s produkty splňujícími požadavky MB 236.12 a nahrazuje je téměř v každé aplikaci)• DEXRON VI• VW G 055 005• VW G 055 540• Fiat 9.55550-AV5• Mazda ATF FZ• Mitsubishi Dia QueenFyzikální vlastnosti:Hustota při 15 °C: 0,845 g/cm3Viskozita při 40 °C: 28,5 mm2/sViskozita při 100 °C: 5,8 mm2/sBod plamene: 210 °CČervená barvaMísitelnost: kompatibilní se srovnatelnými oleji (nutno dodržovat pokyny výrobce). Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít lehce tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice oleje! Vyberte si nové zboží z naší sekce z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené zboží značky Cartechnic. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Cartechnic má vynikající produkty Udělejte si radost.

Hodně žádaný produkt Převodový olej ATF MB7S, pro automatické převodovky 7G-Tronic, různé objemy - Cartechnic od skvělé značky Cartechnic je dostupný bezpečně online za parádní cenu! Právě nyní za skvělou cenu 176 Kč.