Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 – 230 V

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 - 230 V od značky s dobrým jménem IMS Welding lze zakoupit tady a teď právě extra se... více informací »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 - 230 V
Značka: IMS Welding
17 483 Kč18 402 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 - 230 V od značky s dobrým jménem IMS Welding lze zakoupit tady a teď právě extra se...

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 – 230 V od značky s dobrým jménem IMS Welding lze zakoupit tady a teď právě extra se slevou! Spotovací přístroj, tzv. spotovačka, na opravy drobných poškození na karosériích aut, s pistolí a sadou spotřebního materiálu – IMS SPOT 3900 – 230 VAutokarosářský, mikroprocesorem řízený přístroj užívaný pro vyrovnávání promáčklých míst na ocelových karosériích vozidel (důlky, promáčklá místa atd.). Demontáž dílů přitom není nutná. Do hrotu pistole se vloží navařovací materiál (špička, očko apod.), který se následně přiboduje na poškozené místo karosérie. Pomocí reverzního – kluzného kladiva, vytahovacích můstků apod. se promáčklina poté vytáhne ven.Nabodování probíhá automaticky kontaktem hrotu pistole s opravovaným dílem – není třeba spouštět manuálně. Snadná obsluha díky továrnímu přednastavení – na přístroji se volí jen 2 parametry:a) úroveň výstupního výkonu (9 volitelných kritérií),b) příslušný použitý nástroj (7 volitelných kritérií).Vše je ovládáno pomocí přehledného panelu s několika tlačítky. Délka přívodního kabelu k pistoli je 2,5 metru. Technické parametry:Napájení: 230 V, 50 HzJištění: 16 AMax. výstupní proud: 3800 ANapětí U2: 7,4 VHmotnost přístroje: 23 kgDélka hlavního přívodního kabelu: 8 mDélka kabelu k pistoli: 2,5 mPrůřez kabelu k pistoli: 70 mm2 Obsah sady:- Spotovací přístroj- 1 pracovní pistole s odpojitelným kabelem- nástavec s reverzním – kluzným kladivem- krabička se spotřebním navařovacím materiálem- zemnící kabel Velmi oblíbený produkt Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 – 230 lze získat prostě tu na stránkách zařazený v rubrice spotovačky. Máme pro vás vyjímečné kousky z této oblíbené kategorie za internetové ceny! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele IMS Welding. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 3900 - 230 V od spolehlivé značky IMS Welding jde pořídit ještě dnes napořád výhodně! Ceny již od 17 483 Kč.