Klíč Imbus palcový 5/8″, černý

Klíč Imbus palcový 5/8", černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO k dostání momentálně na našich stránkách za příznivou... více informací »
Klíč Imbus palcový 5/8"
Značka: BAHCO
349 Kč
Přejít do obchodu »
Klíč Imbus palcový 5/8", černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO k dostání momentálně na našich stránkách za příznivou...

Klíč Imbus palcový 5/8″, černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO k dostání momentálně na našich stránkách za příznivou cenu! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 5/8“ – BAHCO 1995Z-5/8Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Kvalitní produkt máte možnost najít právě teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice klíče! Nyní můžete koupit akční produkty z této populární rubriky za akční cenu! Věhlasný dodavatel BAHCO pro vás vyrábí špičkové produkty . Podívejte se sami.

Oblíbený a kvalitní produkt Klíč Imbus palcový 5/8", černý od skvělé značky BAHCO snadno můžete získat zde teď právě za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 349 Kč.