Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm – JONNESWAY M2927

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm - JONNESWAY M2927 od populárního výrobce JONNESWAY jde nakoupit v naší online... více informací »
Palička s různě tvrdými hlavami
Značka: JONNESWAY
639 Kč
Přejít do obchodu »
Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm - JONNESWAY M2927 od populárního výrobce JONNESWAY jde nakoupit v naší online...

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm – JONNESWAY M2927 od populárního výrobce JONNESWAY jde nakoupit v naší online nabídce opravdu výhodně. Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 27 mm, délka 270 mm, hmotnost 260 g – JONNESWAY M2927Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou náhradní hlavu (kat. číslo M2927-T2). Tento žádaný kus Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm – JONNESWAY máte možnost pořídit právě nyní tady na webu v oblíbené sekci kladiva. Nyní můžete koupit nové produkty z této známé kategorie ve slevě! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele JONNESWAY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka JONNESWAY nabízí prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Unikátní a oblíbený produkt Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm - JONNESWAY M2927 od společnosti s dlouholetou tradicí JONNESWAY jde koupit u nás teď ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 639 Kč.