Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm – JONNESWAY M2932

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm - JONNESWAY M2932 od známého výrobce JONNESWAY jde získat zde za extra cenu.... více informací »
Palička s různě tvrdými hlavami
Značka: JONNESWAY
772 Kč
Přejít do obchodu »
Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm - JONNESWAY M2932 od známého výrobce JONNESWAY jde získat zde za extra cenu....

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm – JONNESWAY M2932 od známého výrobce JONNESWAY jde získat zde za extra cenu. Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 32 mm, délka 290 mm, hmotnost 360 g – JONNESWAY M2932Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2932-T1 a M2932-T2). Akční a ve slevě produkt Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 je k dostání rovnou tu na webu v oblíbené sekci kladiva. Nyní můžete získat další výrobky z této rubriky za skvělou cenu! Tento výrobce JONNESWAY vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další prověřené produkty značky JONNESWAY. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm - JONNESWAY M2932 od naší známé značky JONNESWAY máte možnost sehnat u nás teď za rozumné peníze! Momentálně v akci za 772 Kč.