Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm – JONNESWAY M2950

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm - JONNESWAY M2950 od výrobce se skvělou pověstí JONNESWAY pohodlně pořídíte... více informací »
Palička s různě tvrdými hlavami
Značka: JONNESWAY
1 364 Kč1 436 Kč Sleva -5%
Přejít do obchodu »
Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm - JONNESWAY M2950 od výrobce se skvělou pověstí JONNESWAY pohodlně pořídíte...

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm – JONNESWAY M2950 od výrobce se skvělou pověstí JONNESWAY pohodlně pořídíte zrovna dnes za výprodejovou cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 50 mm, hmotnost 830 g – JONNESWAY M2950Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2950-T1 a M2950-T2). Nejprodávanější produkt Palička s různě tvrdými hlavami, průměr je dostupný jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené kategorii kladiva. Nyní si můžete vybrat další výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm - JONNESWAY M2950 s osvědčenou značkou JONNESWAY pohodlně získáte na našich stránkách nyní výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 1 364 Kč.